Novinky září 2018

Ahoj lidi,
tak je po prázdninách a zdá se, že i po létě. Ač bylo horké a suché, tak mám pocit, že ani žádné nebylo, jak rychle uteklo. :-( Letos na zimu nic nechystám, takže bude dlooouhá a ani barevného podzimu se letos asi nedočkáme.

Posílám nějaké fotky z pražské ZOO, kam jsem zamířila, když se z 37 ochladilo na 27°C, ale zvířatům bylo asi ještě vedro, protože jich spousta vůbec nevystrčila nos a jako by tam ani nebyla. Jiná ale zase zakládala na potomky :-). A chytla jsem zrovna sloní akci, což bylo moc pěkné. https://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/zoo-praha-8-2018.
Jinak jsme jezdili hlavně okolo Třeboně, takže pár fotek z jihu https://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/trebonsko-leto-2018 a jeden den byla v Dráchově u Soběslavi Traktoriáda, tak jsme se tam zajeli podívat https://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/traktoriada-drachov-18-8-2018.
No a včera byly Lešany. Na návštěvnosti se zamračené a chladné počasí nijak neprojevilo a pršet přestalo právě včas. https://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/16-tankovy-den-v-lesanech.

No a to je zatím vše, uvidíme co přinese podzim.

S pozdravem
Eva-Lupen

 
Ne 2. září 2018, 16:39:39 CEST
eva.lupen
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one