Novinky září 2013

Ahoj lidi,
konečně jsem se dostala, alespoň k některým fotkám z letošních cest, tak posílám odkazy.

Na kole jsme jeli od hráze Orlické přehrady k zámku Orlík a pak parníkem z Orlíka do Podolska. (http://www.lodnidopravaorlikslapy.cz/orlik.html) A zpět zase na kole. Plavba byla sice pěkná, ale je to drahé a za kolo (které hodí na střechu lodi - samozřejmě bez bagáže, ta se musí sundat) chtěj půlku. Nedivím se, že s nima skoro nikdo nejezdí. Tahle trasa je, ale asi nejlepší v oblasti. Škoda, že na lodi nebyla otevřená paluba a Zvíkov byl akorát proti slunci. http://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/parnikem-po-vltave-2013-orlik


Pak jsme byli na výstavě stanů v Praze - Letňanech okouknout stany, ale zjistili jsme, že nám vlastně žádný z nich nevyhovuje. Na každém nám něco vadí nebo schází :-(. Tak si holt zatím necháme ten co máme :-). No a pak jsme kousek popojeli a udělali si cyklovandr do Polabí. Den předtím pršelo, takže cesta podél Labe byla místy dost bahnitá, ale jinak to bylo fajn. A těch, akorát zralých, špendlíků podél některých silniček! A těch komárů večer! A těch krásných pavouků ráno! Jo, bylo to fajn :-).
http://eva-lupen.dobrodruh.net/rubriky/galerie/fotogalerie/polabi

Až se dostanu k dalším fotkám, tak se můžete těšit na Memoriál gen. Custera, Žďárské vrchy a Tankový den v Lešanech, kde jsem se dokonce prolítla vrtulníkem (super i když krátké).

Doufám, že jste si i vy léto pěkně užili, a snad si užijeme i hezký podzim.

S pozdravem
Eva-Lupen
Ne 1. září 2013, 20:50:06 CEST
eva.lupen
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one